Dul Sohbet Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Dul Bayan Chat Odaları

Dul Sohbet Odaları Dul Chat Sohbet Türkiye'nin En İyi Dul Sohbet Sunucusu.

Dul Bayan Chat Odaları

Merhaba değerli dul sohbet odaları kullanıcıları  dul bayan chat odaları hakkında sizler için bilgi vermek istiyorum ,öncelik dul kelimesinin anlamı hakkında konuşmak istiyorum zira bu kelimenin  halk arasındaki kullanım tabiri bence yanlış ,bu konuyu bilgimin yettiğince sizlerle paylaşmak istiyorum, nedeni ise her karısı yada kocası olmayan kişilere genel olarak dul kelimesini kullanılmasındaki yanlışın kafama takılması yani benim düşüncemi dile getireyim sizlerde okuyunca ne kadar hak verirsiniz  oda size kalış.

DUL DİYE KİMLERE DENİR DUL KELİMESİNİN ANLAMI NEDİR?

Dul Bayan Chat Odalarında sizlere düşüncelerimi aktarmak gerekirse kendi bilgilerim dile getirmek isterim elimden geldiğince izah edeyim. Öncelikle halk arasındaki konuşmalarda eşi olmayan kadına veya erkeğe dul deniliyor. Ve dulluk halkımız tarafından eskilerden beri özellikle kadınlarımız için bir sorun halini almıştır sanki dul olmak suçmuş gibi korku ile görülen bir durum sergilenmektedir bu sorunların neler olduğunu az çok hepimiz biliyoruz. Bir kadın dul ise hayatına yaşam tarzına çok dikkat etmelidir. Bazen duyardım eskilerden aman dul kadın yalnız başına ne yapar nereye gider kimle konuşur kimle gezer bunlar hep merak konusu olurdu, dul olmak asla bir yanlış değil kişinin kendi seçimi değil kader alın yazısı önce bunu açıklığa kavuşturalım kaderin önüne kimse geçemiyor.

Ama nedense kadın yalnız olduğu zaman bu olay sıra dışı görünüyor erkek yalnız olduğu zaman ise erkektir ne yaparsa yapsın oluyor ve kadının her hareketi yanlış görülerek dedikoduya maruz kalıp mağdur ediliyor erkek için ise her şey normal bence buda adaletsizlik .Ve dul kelimesinin anlamına gelecek olursak halk arasında her yalnız yaşayan kişiye aynı hitap kullanılmaktadır dul  demek kadın yada erkek her ikisinin de eşlerinin vefatından dolayı dul terimi kullanılması gereklidir. Toplumumuzda genel olarak bakacak olursak boşanmış kişilere de dul denildiğini duyuyoruz ve buda bana çok yanlış geliyor. Toplum olarak ilk önce dulluğun kavramının farkına vararak bilinçlenmemiz gerek ve  her eşi olmayan kişilere de dul tabirini kullanmamamız gerekiyor. Zira sonuç ne olursa olsun bir insan hangi durum da yalnız kamış olursa olsun,

boşanmış yada eşi vefat etmiş ,öncelikle kadere alın yazısına saygı duyarak hor görmemek gerekli özellikle ,bu durumdaki bayanlara karşı daha hassas davranarak anlayışlı ve vicdanlı olmamız gerekir diye düşünüyorum ve bu konu üzerinde farklı görüşleri olan  fikirlerini yansıtmak isteyen tüm arkadaşları Dul Bayan Chat Odaları mıza davet ediyorum.

Etiketler: , , , , , ,