Dul Sohbet Girişi


şifreniz yoksa boş bırakın.

Kızlarla Sohbet

Dul Sohbet Odaları Dul Chat Sohbet Türkiye'nin En İyi Dul Sohbet Sunucusu.

Kızlarla Sohbet

Kızlarla sohbet etmek, bir kızı etkilemek esasen göründüğünden daha kolaydır. Sadece bu konuda bazı ipuçlarına ihtiyaç var, gelin hep beraber Dul Sohbet sitesi olarak bunları kaleme alalım. Sevgili arkadaşlar ben zaman zaman kafama takılan hususlar konusunda yazarım, ayrıca sizden gelen sorulara da duyarsız kalamam. Aslında ben kadınlarla veya kızlarla fazla içli dışlı birisi değilim. Amacım sizlerin bilgi sahibi olmasını sağlamak, bir de bu tarz konuları yazarak insanların eksik yönlerini tamamlamak, yanlışa düşmemelerini sağlamaktır. Yoksa benim ne işim olur kadınla falan filan.

Kızlarla Sohbet Ederken İyi Rolüne Bürünmek

Elbette iyi olacaksınız, kötü olun demiyorum ama bu konuya biraz açıklık getirmek istiyorum. İyi bir insan olmak her kesim tarafından itibar ve kabul gören bir olaydır. Fakat kızlar beraber olduğu erkeği iyi ya da kötü olduğuna göre seçmezler. Sadece arkadaş çevresini buna göre seçerler. Sevgililerini seçerken çekici olup olmadığına, tutku kıvılcımı saçıp saçmadığına göre seçerler. Bir erkeği çekici kılan kendisine duyduğu özgüvendir. Ayrıca pozitif bir vücut dili, açık ve anlaşılır davranışlar, mağrur bir eda bir kızı etkilemenin en kestirme yollarındandır.

Kızlarla Sohbet Ederken Duyguları Erkenden Açıklama

Biz erkekler her zaman sonuç odaklıyızdır ve hedefe kilitleniriz, kafamızdaki şeyin hemen vuku bulmasını isteriz. Fakat kadınlar böyle değildir. Her şeyin zamana yayılmasını isterler. Duygular bu anlamda çok önemlidir, dakika bir gol bir seni seviyorum, sana aşığım, seni seviyorum gibi sözcükler ters tepebilir. İlk önce karşılıklı olarak birbirinizi tanıyın. Birden duygularınızı açarsanız kontrolünüzü anında kaybeden biri olarak görünürsünüz. Bu nedenden dolayıdır ki, kadınlar kontrolünü kaybeden erkeklerden nefret ederler. Onlar daha kontrollü kendisine ve konusuna hakim erkekleri severler.

Her zaman kendinizi ağırdan alın, fakat bu demek değildir ki, duygularınızı hiç açıklamayın. Fakat her şeyi sırasına göre raconuna göre yapmanız lazım. Kontrolü kaybetmeden kararlı bir şekilde ilerleyin. Zaten her şey kendiliğinden gelecektir.

Senden Hoşlanması İçin Onu İkna Etmeye Çalışma

Bir kadın size ilgi duydu diyelim, kadına “Biz Birbirimize Ait Yaratılmışız” gibi saçma bir düşünceyle ikna etmeye çalışırsanız çuvalladığınızın göstergesidir. Hatta bu yaptığınızdan dolayı kadın sizden uzaklaşacaktır. Boşa kürek çekmeye hiç gerek yok. Hatta bazı erkekler kadının ondan hoşlanmadığını belirttiği halde 404 gibi yapışıp kadının fikir değiştirmesini ister. Son derece sakat bir vaziyettir ve durum daha da kötüleşebilir. Kendinizi komik duruma düşürecek veya utanacağınız hareketler yapmaktan vazgeçin.

 

Etiketler: , , , , , , , ,